Sevgiliye Kitaplar

Sevgiliye En Güzel Hediye!


 • İncele

  Bal ve Kaymak

  Bal ve Kaymak

  Sevgilinizle ilk tanıştığınız günleri hatırlamak aşkınızı tekrar tekrar ve en yoğun haliyle hissetmenizi sağlar. "Bal ve Kaymak" esprili bir dille sevginizi dile getirmeniz için hazırlanan bir sevgili kitabı. Üstelik de düzenleme yapabilmenize de imkan sağlıyor.

  "Bal ve Kaymak" kitabının mevcut hali sizin için uygun değilse, tek yapacağınız sevdiğinizle yaşadığınız anlar arasından en özellerini seçmek! SevgiliKitabi.com’un online olarak düzenleyebileceğiniz yazılımı sayesinde anılarınızı kitaplaştırmak çok daha kolay olacak.

   

 • İncele

  Aşkın Evreleri

  Aşkın Evreleri

  Aşkınızın ilk günden bugüne değin yaşadıklarını anlatabileceğiniz, tüm güzel karelerini paylaşabileceğiniz güzel bir hikaye hazırlamaya ne dersiniz?

  Bir ömür anılarınızı taze tutacak, çocuklarınızla, sevdiklerinizle paylaşıp, her anıyı tekrar tekrar yaşayacağınız, harika bir hikaye hazırlamak çok kolay! SevgiliKitabi.com adresine girip "Aşkın Evreleri" ürününü seçiyorsunuz. Başlıyorsunuz sizin aşkınızın evrelerini anlatmaya. İster sevgililer günü, ister doğum günü sürprizi olarak tamamen size özel ömürlük bir hediye sunun.

  Hadi ne duruyorsunuz? Sevdiğinize aşkınızın bebekliğinden, yaşlılığına tüm anılarını armağan edin. Satın almak için ürünü hemen sepetinize ekleyin.

   

 • İncele

  Aşkın Halleri

  Aşkın Halleri

  Aşkınızı unutulmaz kılacak bir hediye mi düşünüyorsunuz? Aşkınızı nasıl ifade edeceğinizi bilmiyor musunuz? Aşkın Halleri ile aşkınıza en değerli hediyeyi hazırlayabilirsiniz.

  Sevgilinize verebileceğiniz en güzel hediye ona duyduğunuz sevginin kalıcılığıdır. Kalp ritminizi hızlandıran, her gün birlikte olmak istediğiniz sevgilinize samimi bir hediye verebilir dilerseniz bu hediye üzerinde küçük değişiklikler yaparak onu özel hale getirebilirsiniz. Sevgilinizi yıldönümünüzde ya da sevgililer gününde, mutluluktan havalara uçurmak sadece sizin elinizde!

  Aşkın Halleri ile aşkınızı dilediğiniz gibi tasarlayabilir, birlikteliğinizin en güzel hediyesini oluşturmaya hemen başlayabilirsiniz! İsterseniz fotoğraf ekleyebilir, isterseniz de aşkın en güzel hallerini yazabilirsiniz. Değiştirmek istediğiniz bölümleri "Bu Kitabı Düzenle" butonunu kullanarak rahatlıkla değiştirebilir, yaptığınız değişiklikleri kaydedip daha sonra istediğiniz zaman kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

  Sevgilinize ne kadar değer verdiğinizi göstermek için sizler için hazırladığımız Aşkın Halleri kitabını sepetinize ekleyerek hemen satın alabilirsiniz. 

   

 • İncele

  Diyaloglar

  Diyaloglar

  Kendi tarzınızda oluşturacağınız hediyelerin en özelidir... Özellikle alışıldık hediyelerden sıkılanlar için yaratıcı bir çözüm olan "Diyaloglar Sevgili Kitabı", kendi sevginizi katarak hazırladığınız en güzel hediye olacak. 

  Özel karikatürize edilmiş resimlere ve renkli bir tasarıma sahip olan "Diyaloglar Kitabı"; doğum günü, yılbaşı, yıl dönümü, sevgililer günü gibi özel günler için güzel bir sürpriz olacak. Kitabınıza fotoğraflarınızı ekleyebilir; kendi özgün cümleleriniz ile anılarınızı yazarak O’nun için farklı bir sürpriz hazırlayabilirsiniz.

  Kendi el emeğinizle kolayca hazırlayacağınız Diyaloglar Sevgili Kitabı'nı hemen sepetinize ekleyerek satın alabilir, sevdiğiniz insanı mutlu edebilirsiniz.

   

 • İncele

  Birlikte Her Şey Daha Güzel

  Birlikte Her Şey Daha Güzel

  Sevgilinizle birlikte yapmayı sevdiğiniz şeyler vardır elbet, ama bazen en sevmediğiniz işler bile o varken güzel. Tüm bunları ona “Birlikte Her Şey Daha Güzel” isimli özel bir hikaye ile anlatmak sizin elinizde.

  SevgiliKitabi.com’un online olarak düzenleyebileceğiniz yazılımı sayesinde anılarınızı kitaplaştırmak çok kolay olacak. Her ayrıntısı düşünülerek, kitabın hazırlık aşaması sizin için hem eğlenceli hem de kolay bir hale getirildi. Siz sevgilinizle güzel anılarınızı düşünün yeter! 

  Doğum günü, sevgililer günü ya yıl dönümünüz için harika bir hediye olacak bu kitaba sahip olmak için hemen sipariş verin! 

 • İncele

  Seni Seviyorum Çünkü

  Seni Seviyorum Çünkü

  Sevgilinize baktığınız her an yeniden bir “seni seviyorum çünkü” ile başlayan cümle yaratabilirsiniz elbet, ancak bir kısmını kayda alıp ona da anlatmanın zamanı gelmedi mi?

  Hediyenize her baktığında, kapağını her açtığında sevginizi hatırlayacak ve tebessümü güneşe dönüşecek. Üstelik her ayrıntı düşünülerek kitabın hazırlık aşaması sizin için hem eğlenceli hem de kolay bir hale getirildi. SevgiliKitabi.com’un online olarak düzenleyebileceğiniz yazılımı sayesinde, sevginizi kitaplaştırmanız çok kolay olacak!

  Bu kitapla, tüm bu hallerinin sizdeki büyük duygusal etkisini anlatabilir, sevgilinizi de bundan haberdar edebilirsiniz. Bu anlamlı hediyeyi beklemeden hemen sepetinize ekleyin!

   

 • İncele

  Anti Klişe Aşk Kitabı (Bayan Sevgiliye Hediye)

  Anti Klişe Aşk Kitabı (Bayan Sevgiliye Hediye)

  Klişe aşk sözcükleri ve çocuksu oyunlar yerine aşkın özüne değer veren erkekler için ezberleri bozan bir aşk kitabı.

  Aşkını farklı yaşayan, sevgiliye sıra dışı bir hediye arayan erkekler! Bu kitap ona verdiğiniz en ilginç hediye olacak. Yiğitseniz yoğurdu yiyişiniz de bir başka olur elbet :)

  "Ezber Bozan Aşk Kitabı" içerisinde sevgililer arasında sıkça yaşanan bazı komik anları ve klişeleri bulabilirsiniz. Ayrıca eklemek istediğiniz güzel sözlerinizi, fotoğraflarınızı ve karikatürize edilmiş neşeli sahnelerinizi kitabınıza kolayca ekleyerek hediyenizi size ve ilişkinize uygun şekilde özelleştirebilirsiniz.

 • İncele

  Sevgililer Günü Hediyesi: İtiraf Ediyorum (Erkeğe Hediye)

  Sevgililer Günü Hediyesi: İtiraf Ediyorum (Erkeğe Hediye)

  Bu sevgililer gününde bir değişiklik yapın, erkek arkadaşınıza sıcacık ve çok şirin bir sevgili kitabı hediye ederek aşkınızı bu defa farklı bir şekilde haykırmanın ayrıcalığını yaşayın. Duygularınızı samimiyetle itiraf etmek, eskiden sadece yaratıcı bir fikirdi şimdi ise tamamıyla gerçek.

  Sevgililer gününde sizin için dünyalar kadar değerli o özel insana bir hediye edeceğiniz bu kitaba en sevdiği fotoğrafları ekleyebilir, hissettiğiniz en özel düşüncelerinizi yazabilir, tasarım panelinde bulunan görselleri kullanarak harika bir hediye kitap oluşturabilirsiniz.

  Dilerseniz kitabı hiçbir değişiklik yapmadan hazır kitap olarak hemen sepetinize ekleyebilir veya "BU KİTABI DÜZENLE" butonuna tıklayarak istediğiniz değişiklikleri yaptıktan sonra satın alabilirsiniz.

   

 • İncele

  Sevgililer Günü Hediyesi: İtiraf Ediyorum (Bayana Hediye)

  Sevgililer Günü Hediyesi: İtiraf Ediyorum (Bayana Hediye)

  Bu sevgililer gününde bir değişiklik yapın, erkek arkadaşınıza sıcacık ve çok şirin bir sevgili kitabı hediye ederek aşkınızı bu defa farklı bir şekilde haykırmanın ayrıcalığını yaşayın. Duygularınızı samimiyetle itiraf etmek, eskiden sadece yaratıcı bir fikirdi şimdi ise tamamıyla gerçek.

  Sevgililer gününde sizin için dünyalar kadar değerli o özel insana bir hediye edeceğiniz bu kitaba en sevdiği fotoğrafları ekleyebilir, hissettiğiniz en özel düşüncelerinizi yazabilir, tasarım panelinde bulunan görselleri kullanarak harika bir hediye kitap oluşturabilirsiniz.

  Dilerseniz kitabı hiçbir değişiklik yapmadan hazır kitap olarak hemen sepetinize ekleyebilir veya "BU KİTABI DÜZENLE" butonuna tıklayarak istediğiniz değişiklikleri yaptıktan sonra satın alabilirsiniz.

 • İncele

  L.O.V.E.

  L.O.V.E.

  "L.O.V.E." Nat King Cole'un güzel şarkısından ilham alan, hatta mümkünse bu şarkı eşliğinde okunması tavsiye edilen bir aşk kitabıdır.

  Hediyenin büyüğü küçüğü olmaz ; unutulan ve unutulmayanı olur. İşte size unutulmayacak türden bir hediye kitap. Aşkınızı büyük usta Nat King Cole'un ölümsüz sözleri ile anlatın.

  "L" is for the way you look at me

  "O" is for the only one I see

  "V" is very, very extraordinary

  "E" is even more than anyone that you adore can...

   

 • İncele

  365 Gün | Sevgiliye Yıldönümü Sürprizi

  365 Gün | Sevgiliye Yıldönümü Sürprizi

  Yıl dönümünde ona ne hediye alsam diye kara kara düşünüyorsanız işte sizi bu dertten kurtaracak benzersiz bir hediye kitap.

  Bir yılı daha ilişkinizin tarihine altın harflerle kazımaya yaklaştığınız bu özel günde onu çok özel hissettirecek bir hediyeyi fazla aramanıza gerek yok.

  "365 Gün" kitabını hazır halde sipariş ederek ya da kendinize göre düzenleyerek ona sevginizi en güzel şekilde gösterebileceğiniz bir hediye verin.

  Karikatürlerden oluşan bu kitabımızının bir sayfasından alıntı:

  "Ellerin neden bu kadar büyük?"

  "Seni daha iyi sevebilmek için"

 • İncele

  Aşkın Yalın Hali - Evlilik Teklifi

  Aşkın Yalın Hali - Evlilik Teklifi

  Aşkınızın başladığı ilk günlerden, evlilik teklifi edeceğiniz a'a kadar tüm serüveninizi bir kitapta toplayın. "Aşkın Yalın Hali", birlikte geçirdiğiniz mutlu, hüzünlü, aşk dolu anlarınızı yansıtmanıza ve romantik bir evlenme teklifi etmenize yardımcı oluyor. Duygularınızı ifade edebileceğiniz bu kitap, ömrünüzün sonuna kadar saklayabileceğiniz muhteşem bir hediyeye dönüşüyor.

  SevgiliKitabi.com'da bulunan tasarım panelinde bulunan görsellerinde yardımıyla, kitabınızı size özel hale getirmeniz çok kolay!

  Sevgiyi, mutluluğu, hayatınızı ona "Aşkın Yalın Hali" ile sunmak SevgiliKitabi.com aracılığı ile unutulmaz bir anı olacak! Bu ölümsüz hediyeyi hemen hazırlamaya başlayın!

   

 • İncele

  En İyi Arkadaşım Sevgilim

  En İyi Arkadaşım Sevgilim

  Her anınızı sevgilinizle geçirmek için çabalıyor, bütün dert ve sevinçlerinizi herkesten önce ilk onunla paylaşmak için koşuyor ve ondan bahsederken "O benim yalnızca sevgilim değil, aynı zamanda en iyi arkadaşım" diyorsanız, bunu ona gösterebilmeniz için en güzel fırsat ayağınıza geldi.

  Siz de yalnızca romantik anlar geçirmekle kalmayıp, her şeyinizi birbirinizle mi paylaşıyorsunuz? En çok görüştüğünüz insan sevgiliniz mi? Bunlara cevabınız "evet" ise; sevgiliniz, sizi en iyi tanıyan, sizin en çok yanınızda olan ve en güvendiğiniz insan hâline gelmiş demektir. İşte böyle durumlarda o kişi yalnızca sevgiliniz olmaktan çıkar, aynı zamanda en iyi arkadaşınız da olur.

  En İyi Arkadaşım Sevgilim kitabını "SEPETE EKLE" butonuna basarak sipariş edebilir, kitap üzerinde eklemek ya da çıkarmak istedikleriniz varsa "DÜZENLE" butonuna tıklayıp, istediğiniz değişiklikleri yaptıktan sonra sipariş verebilirsiniz.

   

 • İncele

  Asker Yolu Gözlerim

  Asker Yolu Gözlerim

  Askerdeki sevgiliye verebileceğiniz duygu yüklü, farklı bir hediye. O şafak sayarken siz kitabınızı hazırlayın. Geçmeyen günlerinde sarılıp sizi hatırlayabileceği, kah gülüp kah ağlayabiliceği , zor anlarında ona destek olacak sevgi sözcükleri ile onu güçlendirebileceğiniz çok değerli bir hediyesi olsun.

  Döndüğünde hazırladığınız kitabı açıp o ayrılık günlerini birlikte tebessümle anımsayacaksınız.

  Askerdeki sevgiliye hazırlanmış "En Büyük Asker Benim Asker" kitabımızı görmek için buraya tıklayabilirsiniz

 • İncele

  Uzaktaki Sevgili (Erkeğe Hediye)

  Uzaktaki Sevgili (Erkeğe Hediye)

  Mesafeler de aşka dahil diyen tüm çiftler için hazırlanmış olan "Uzaktaki Sevgiliye Erkeğim Uzaklarda" ile duygularınızı dile getirin. Sevginizi ve özleminizi dile getirebileceğiniz bu kitap duygularınıza tercüman olsun.

  Aşkta mesafelerin ne önemi var diyen sevgililer için hazırlanılan "Uzaktaki Sevgiliye Erkeğim Uzaklarda"yı dilerseniz özenle hazırlanmış şekliyle satın alabilir ya da zevkinize uygun şekilde değişiklik yapmak için "BU KİTABI DÜZENLE" butonuna tıklayabilirsiniz. Fotoğraflar, notlar ekleyebilir, tasarım panelinde bulunan şablonlarla tasarımınızı tamamlayabilirsiniz.

  Aşkınızı ve hasretinizi kendinize özgü ve kalıcı bir şekilde dile getirmeniz için hazırlanan bu ürünü hemen sepetinize ekleyerek kolayca satın alabilirsiniz.

   

 • İncele

  Uzaktaki Sevgili (Bayana Hediye)

  Uzaktaki Sevgili (Bayana Hediye)

  Mesafeler de aşka dahil diyen tüm çiftler için hazırlanmış olan "Uzaktaki Sevgiliye Kadınım Uzaklarda" ile duygularınızı dile getirin. Sevginizi ve özleminizi dile getirebileceğiniz bu kitap duygularınıza tercüman olsun.

  Aşkta mesafelerin ne önemi var diyen sevgililer için hazırlanılan "Uzaktaki Sevgiliye Kadınım Uzaklarda"yı dilerseniz özenle hazırlanmış şekliyle satın alabilir ya da zevkinize uygun şekilde değişiklik yapmak için "BU KİTABI DÜZENLE" butonuna tıklayabilirsiniz. Fotoğraflar, notlar ekleyebilir, tasarım panelinde bulunan şablonlarla tasarımınızı tamamlayabilirsiniz.

  Aşkınızı ve hasretinizi kendinize özgü ve kalıcı bir şekilde dile getirmeniz için hazırlanan bu ürünü hemen sepetinize ekleyerek kolayca satın alabilirsiniz.

   

   

 • İncele

  Yeni Yıl Yeni Yıl

  Yeni Yıl Yeni Yıl

  Sevdiğiniz insanla geçirdiğiniz koca bir yılın ardından anılarınızı ölümsüzleştirecek "Yeni Yıl Yeni Yıl" sevgililer kitabı, sıradan hediyeleri gölgede bırakacak.

  Sevdiğiniz insanı şaşırtacak bu sürpriz kitabı hazırlamak ise düşündüğünden daha kolay. Online olarak SevgiliKitabi.com aracılığı ile ulaşacağınız "Yeni Yıl Yeni Yıl" sevgililer kitabını  dilerseniz kendi zevkinize göre tasarlayabilirsiniz. Hazır şablonların içine çift olarak çekilmiş fotoğraflarınızı ekleyerek kitabı kişiselleştirebilirsiniz.

  Sevgiliniz ve sizin için SevgiliKitabi.com tarafından hazırlanan "Yeni Yıl Yeni Yıl" sevgililer kitabını hemen sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz.

   

 • İncele

  Doğum Günün Kutlu Olsun (Bayana Hediye)

  Doğum Günün Kutlu Olsun (Bayana Hediye)

  En özel günlerden biri, hayatınıza aşk katan sevgilinizin doğum günü yaklaşıyor! Onun için söylemek istediğiniz o kadar çok söz var ki! Aşkınızı, paylaştığınız güzel anıları ve hatta daha fazlasını çok özel bir hediyeye dönüştürmeye ne dersiniz?

  Bu özel günde, ona en güzel dileklerinizi iletirken, aşkınızı anlatabilir, paylaştığınız o değerli anılarınızı bir kitap haline getirerek unutulmaz bir sürpriz yapabilirsiniz. "Doğum Günün Kutlu Olsun" kitabını beğeninize göre tasarlayabilir, en anlamlı pozlarınızı ekleyebilirsiniz. Fotoğraf ekleyebilir, düşüncelerinizi yazabilir ya da tasarım panelinde bulunan görsellerden faydalanabilirsiniz.

  Bu benzersiz doğum günü hediyesini kaçırmayın, hemen sepetinize ekleyin.

   

 • İncele

  Doğum Günün Kutlu Olsun (Erkeğe Hediye)

  Doğum Günün Kutlu Olsun (Erkeğe Hediye)

  En özel günlerden biri, hayatınıza aşk katan sevgilinizin doğum günü yaklaşıyor! Onun için söylemek istediğiniz o kadar çok söz var ki! Aşkınızı, paylaştığınız güzel anıları ve hatta daha fazlasını çok özel bir hediyeye dönüştürmeye ne dersiniz?

  Bu özel günde, ona en güzel dileklerinizi iletirken, aşkınızı anlatabilir, paylaştığınız o değerli anılarınızı bir kitap haline getirerek unutulmaz bir sürpriz yapabilirsiniz. "Doğum Günün Kutlu Olsun" kitabını beğeninize göre tasarlayabilir, en anlamlı pozlarınızı ekleyebilirsiniz. Fotoğraf ekleyebilir, düşüncelerinizi yazabilir ya da tasarım panelinde bulunan görsellerden faydalanabilirsiniz.

  Bu benzersiz doğum günü hediyesini kaçırmayın, hemen sepetinize ekleyin.

   

 • İncele

  Bulutların Üstünde (Erkeğe Hediye)

  Bulutların Üstünde (Erkeğe Hediye)

  Tek cümlesiyle sizi bir anda dünyanın en mutlu kadını yapıyor. Bir bakışı, bir gülüşü ile ayaklarınız yerden kesiliyor. Gözünüzden akan yaş, yanağınızdan süzülmeden sizi tebessüm ettirmeyi başarıyor. Ona olan minnetinizi göstermek istiyor ama ne yapacağınızı bilmiyorsunuz.

  O halde doğru adrestesiniz! Sizi her hareketiyle bulutların üstünde hissettiren bir adam için en doğru hediye karşınızda duruyor. SevgiliKitabi.com aracılığı ile satın alabileceğiniz "Bulutların Üstünde" kitabı, sevgiliniz ve sizin aranızdaki aşkı özel bir anlatımla dile getiriyor.

  Dilerseniz  hemen sepetinize ekleyebileceğiniz dilerseniz tamamen kendinize göre tasarlayaileceğiniz bu kitabı hemen sipariş edin, sevgilinizi mutluluktan bulutların üzerine çıkartın!

   

 • İncele

  Bulutların Üstünde (Kadına Hediye)

  Bulutların Üstünde (Kadına Hediye)

  Sevdiğiniz kadına onu özel hissettirecek bir hediye vermek istiyorsanız, "Bulutların Üstünde" kitabı tam aradığınız gibi bir hediye olacak. Ona olan duygularınıza tercüman olacak bu kitapla sevgilinizi hem mutlu edebilir, hem de şımartabilirsiniz.

  Sadece doğum günü, yılbaşı ya da sevgililer günü gibi günlerde değil, herhangi bir gün için, hazır olarak satın alabileceğiniz ya da isteğinize göre düzenleyebileceğiniz bu kitap ile ona en az onun kadar özel bir hediye verebilirsiniz. Sitede yer alan hazır sayfa tasarımları ve şablonları kullanarak, istediğiniz objelerle düzenleyebileceğiniz bu kitabı tamamladıktan sonra, sevdiğiniz kadına özel kitabınız hazır hale gelecek.

  SevgiliKitabi.com’da online olarak kolayca hazırlayabileceğiniz bu kitap ile, sevdiğiniz kadına unutmayacağı bir hediye vermek elinizde.Haydi hemen bu keyifli kitabı sepetinize ekleyin!

 • İncele

  Ruh Öküzüme (Erkek Sevgiliye Hediye)

  Ruh Öküzüme (Erkek Sevgiliye Hediye)

  En samimi hislerinizi sizin adınıza dile getiren "Ruh Öküzüme" adlı kitap ile sevgilinize esprili bir sürpriz yapabilirsiniz. İlk gününüzdeki heyecanınızdan zamanla birbirinizi tanıyıp olgunlaşma sürecinize kadar her evrenizi aşamalar halinde mizahi bir dille anlatan bu kitap ile erkek arkadaşınızın/eşinizin yüzünde bir tebessüm oluşturun.

  Keyifle okuyacağınız bu kitabı, dilerseniz bu haliyle satın alabilir, dilerseniz ise fotoğraflar ekleyebilir, kitabın  yazı ve tasarımını istediğiniz şekilde tekrar dizayn edebilirsiniz.

  Eğlenceli olduğu kadar, sevgilinizle olan ilk günlerinizi hatırlatarak sizlere duygu dolu anlar yaşatacak "Ruh Öküzüme" kitabına sahip olmak için hemen sepetinize ekleyin.

   

 • İncele

  Özür Dilerim (Bayana Hediye)

  Özür Dilerim (Bayana Hediye)

  Sevdiğiniz insanın kalbini kırdınız ve sizi bir türlü affetmiyor. Siz de özrünüzü dile getirmek için bin bir çeşit yol arıyorsunuz. Siz de onu ne kadar çok sevdiğinizi ve romantik bir erkek olduğunuzu, kadın sevgiliden özür dilemenin en güzel yolu olan "Özür Dilerim" kitabı ile gösterebilirsiniz.

  Sadece ona özel hazırlayacağınız bu kitap ile kendinizi affettirme konusunda büyük bir adım atmış olacaksınız. Kitabın sayfalarını çevirir çevirmez yaptığınız bu sürpriz sayesinde aranızdaki tüm kırgınlıklar unutulup gidecek.

  Hemen şimdi kitabınızı düzenlemeye başlayın ve ardından "SEPETE EKLE" butonuna basarak hediyenizi sevgilinize biranönce ulaştırın. 

   

 • İncele

  Özür Dilerim (Erkeğe Hediye)

  Özür Dilerim (Erkeğe Hediye)

  Bazen işler umduğumuz gibi gitmez. Her ne kadar istemesek de yaşadığımız olaylar bizi birbirimizi kırmaya götürür. Zamanla ilk günlerdeki alevli tartışmalarımız yerini pişmanlıklara bırakır. Aradaki kırgınlıkları gidermek ve kendimizi affettirmek için bir sürü yol denemeye başlarız. Belki de elimize çiçeğimizi alır ve sevgiliden bizi affetmesini isteriz. Sevgilinize kendinizi affettirmenin bir yolu da ona bir sevgili kitabı armağan etmektir.

  "Özür Dilerim" kitabını bu haliyle satın almak için sepete ekleyip sipariş vermeniz yeterlidir. Kitap üzerinde değişiklik yapmak, yazı yazmak, fotoğraf eklemek ya da istediğiniz gibi ekleme ve çıkarma yapabilmek için 'BU KİTABI DÜZENLE' butonuna tıklayarak bu çok özel hediyeyi hazırlamaya başlayabilirsiniz.

   

 • İncele

  Sevgili Oscarları (Bayana Hediye)

  Sevgili Oscarları (Bayana Hediye)

  İlişkiniz boyunca beraber yaşadığınız tüm güzel hatıralar, mutlu günler ve aşk dolu anlarınızı "Sevgili Oscarları" ile bir araya getirerek sevgilinizi ödüllendirebilir; bu anları tekrar yaşayarak mutluluğunuza mutluluk katabilirsiniz.

  “SEPETE EKLE” butonuna tıklayarak kitabı hemen sipariş edebilir ve sevgilinize sunabilirsiniz. İsterseniz “BU KİTABI DÜZENLE” butonuna tıklayarak kitabınızın tasarımını sizin veya sevgilinizin zevkine göre düzenleyebilirsiniz. Çok özel anlarınıza dair fotoğraflar ve kalbinizden gelen güzel sözler ile sayfalarınızı özelleştirebilir ve sevgilinizin ne kadar özel olduğunu hissettirebilirsiniz.

  Siz de en iyi kalpli sevgilinizi ödüllendirmek istiyorsanız ve bunu nasıl yapacağınızı henüz bilmiyorsanız "Sevgili Oscarları" kitabı tam olarak sizin ihtiyacınız olan hediye! Ürünü hemen sepetinize ekleyin, siparişinizi verin ve bu sürprizle kız arkadaşınızı dünyanın en mutlu insanı yapın!

   

 • İncele

  Sevgili Oscarları (Erkeğe hediye)

  Sevgili Oscarları (Erkeğe hediye)

  Sevgilinize farklı bir hediye almakta zorlanıyor olabilirsiniz. İşte imdadınıza yetişen erkek sevgiliye hediye "Sevgili Oscarları" kitabı, yaratıcı bir hediye olarak sevgilinizi çok şaşırtmanızı sağlayacak. Tüm yıl boyunca sevgilinizin sizin için yaptıklarını bu kitabın keyifli ve renkli sayfaları sayesinde ödüllendirebilirsiniz.

  20 cm x 20 cm veya 30 cm x 30 cm ölçülerinde olmak üzere iki farklı boyda satın alabileceğiniz  "Sevgili Oscarları" kitabını üzerinde istediğiniz değişiklikleri yaparak ya da direkt olarak satın alabilirsiniz. En Romantik Sevgili Oscarı, En Dürüst Sevgili Oscarı, En Cesur Sevgili Oscarı, En Güçlü Sevgili Oscarı, En Düşünceli Sevgili Oscarı, En Hızlı Sevgili Oscarı, En İyi Erkek Oyuncu Oscarı, En Eğlenceli Sevgili Oscarı gibi size sunulan önerileri değerlendirebilir veya tamamen kendinize ait Oscar ödüllerinizi yaratabiliR, ona eğlenceli bir sürpriz hazırlayabilirsiniz.

  "Sevgili Oscarları" kitabını beğendiyseniz "SEPETE EKLE" butonuna tıklamanız yeterlidir. Kitap üzerinde değişiklik yaparak almak içinse "Bu Kitabı Düzenle" butonuna tıklayıp hediye kitabınızı hazırlamaya başlayabilirsiniz.

   

 • İncele

  İlklerimiz (Erkeğe Hediye)

  İlklerimiz (Erkeğe Hediye)

  Sevgilinize eğlenceli bir sürpriz yapmak istiyorsanız, SevgiliKitabi.com adresinden sipariş verebileceğiniz erkek sevgiliye hediye "İlklerimiz" kitabı tam da aradığınız ürün olacak. Sevgilinizle yaşadığınız ilkleri hem esprili hem de yaratıcı bir yolla anlatabileceksiniz. 20 cm x 20 cm veya 30 cm x 30 cm ölçülerinde olmak üzere iki farklı boyda satın alabileceğiniz "İlkerimiz" kitabını ister direkt olarak sepetine ekleyebilir, isterseniz içeriğini kendi cümlelerinizle düzenleyebilirsiniz.

  "İlklerimiz" kitabı isterseniz tamamen size özgü olabilir. Bunun için "BU KİTABI DÜZENLE" butonuna tıklayıp, kitap hazırlama paneli üzerinde istediğiniz görselleri kullanabilir, yazı ve fotoğraflar ekleyebilirsiniz. Kaydedip çıkıp istediğiniz zaman devam edebilirsiniz. Sevgililer günü ya da yılbaşı, özel günlerde ona harika bir sürpriz yapabilirsiniz.

  İlk Öpücük, İlk Elele Tutuşma, İlk Film, İlk Dans, İlk Çiçek, İlk Tatil, Birlikte Kutlanılan İlk Sevgililer Günü gibi sevgilinizle yaşadığınız özel anları adeta bir film karesi gibi canlandırabileceksiniz. Ayrıca tamamen size özel anılarınızı da eğlenceli grafiklerle birlikte ifade edebilirsiniz. Sevgilinizin okumaktan büyük keyif alacağı "İlklerimiz" kitabını hazır olarak hemen sepetinize ekleyebilir veya "BU KİTABI DÜZENLE" butonundan istediğiniz değişiklikleri yaparak satın alabilirsiniz.

   

 • İncele

  Hayat Seninle Güzel (Erkeğe Hediye)

  Hayat Seninle Güzel (Erkeğe Hediye)

  Sevgiliye sunulabilecek en güzel hediye, duyguları paylaşmaktır. “HAYAT SENİNLE GÜZEL” sevgili kitabı, bu sorumluluğu seve seve kabullenecek en romantik hediye.

  Aşkınız aklınızın her bir köşesine yayılmış, haykırılmayı bekliyorsa bu sevgili kitabı tam da bunun için hazırlandı. Dilerseniz ekibimizin hazırladığı haliyle sahip olabilir, dilerseniz de kendi dokunuşlarınızla değiştirip  maneviyat katabilirsiniz.

  Kitabın "Erkeğin Gözünden" versiyonunu görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 • İncele

  Hayat Seninle Güzel (Kadına Hediye)

  Hayat Seninle Güzel (Kadına Hediye)

  Sevgiliye sunulabilecek en güzel hediye, duyguları paylaşmaktır. “HAYAT SENİNLE GÜZEL” sevgili kitabı, bu sorumluluğu seve seve kabullenecek en romantik hediye.  Aşkınız aklınızın her bir köşesine yayılmış, haykırılmayı bekliyorsa bu sevgili kitabı tam da bunun için hazırlandı.

  Dilerseniz ekibimizin hazırladığı haliyle sahip olabilir, dilerseniz de kendi dokunuşlarınızla değiştirip maneviyat katabilirsiniz.

  Kitabın "Kadının Gözünden" versiyonunu görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 • İncele

  En Büyük Asker Benim Asker

  En Büyük Asker Benim Asker

  Sayılı gün çabuk geçer mi? Bunu o günleri tek tek sayanlar iyi bilir. Pek zordur aslında. Hasretlik bir yandan, asker ocağının kendi zorlukları diğer yandan zorlar insanı. Mekan ne kadar uzak, zaman ne kadar uzun olsa da tekrar tekrar bu kitaba bakıp aşkınızdan güç alsın sevdiğiniz…

  Askerdeki sevgiliye hazırlanmış "Asker Yolu Gözlerim" kitabımızı görmek için buraya tıklayabilirsiniz

 • İncele

  Benim Fanatik Sevgilim | Sarı Lacivert

  Benim Fanatik Sevgilim | Sarı Lacivert

  Erkekler böyledir; bazen sana mı yoksa tuttuğu takıma mı aşık olduğunu anlayamazsın. Bu konuda ona söylemek istediklerin varsa doğru yerdesin. "Benim Fanatik Sevgilim" kitabı senin de duygularını ifade ediyor...

  Kitabın diğer takım versiyonlarını görmek için aşağıdaki linklere tıklayın.

 • İncele

  Benim Fanatik Sevgilim | Bordo Mavi

  Benim Fanatik Sevgilim | Bordo Mavi

  Erkekler böyledir; bazen sana mı yoksa tuttuğu takıma mı aşık olduğunu anlayamazsın. Bu konuda ona söylemek istediklerin varsa doğru yerdesin. "Benim Fanatik Sevgilim" kitabı senin de duygularını ifade ediyor...

  Kitabın diğer takım versiyonlarını görmek için aşağıdaki linklere tıklayın.

 • İncele

  Benim Fanatik Sevgilim | Siyah Beyaz

  Benim Fanatik Sevgilim | Siyah Beyaz

  Erkekler böyledir; bazen sana mı yoksa tuttuğu takıma mı aşık olduğunu anlayamazsın. Bu konuda ona söylemek istediklerin varsa doğru yerdesin. "Benim Fanatik Sevgilim" kitabı senin de duygularını ifade ediyor...

  Kitabın diğer takım versiyonlarını görmek için aşağıdaki linklere tıklayın.

 • İncele

  Benim Fanatik Sevgilim | Sarı Kırmızı

  Benim Fanatik Sevgilim | Sarı Kırmızı

  Erkekler böyledir; bazen sana mı yoksa tuttuğu takıma mı aşık olduğunu anlayamazsın. Bu konuda ona söylemek istediklerin varsa doğru yerdesin. "Benim Fanatik Sevgilim" kitabı senin de duygularını ifade ediyor...

  Kitabın diğer takım versiyonlarını görmek için aşağıdaki linklere tıklayın.

 • İncele

  İlklerimiz (Bayana Hediye)

  İlklerimiz (Bayana Hediye)

  Özel günlerde sevgilinize vermek için ilginç bir hediye mi arıyorsunuz?  Gözlerinizi kapatın ve hayal edin: Kalbinizi yerinden oynatan o ilk tatlı kıpırtılar, karında uçuşan sevgi kelebekleri…  Aşkın temel taşı olan ilkler, bu kitabın içerisinde bir araya geldiler.

  Eğlenceyi anlamlı kılan “İLKLERİMİZ” sevgili kitabı, ona verdiğiniz en özel hediye olacak. Okurken sevgilinizle ilk günlere döneceksiniz. Anılarınızda keyifli bir seyahate çıkacaksınız.

  Kitabın "Kadının Gözünden" versiyonunu görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 • İncele

  Aşkımızın Tarihçesi

  Aşkımızın Tarihçesi

  Tanışma ve ilk günlerin heyecanı, romantik günler, minik kavgalar, sürprizler, okul, iş, evlilik, çocuklar derken mutlu bir yuva ve birlikte geçen güzel bir ömür...

  Hayatın koşuşturmasında durup da "mutlu olduğunuz yere" bakmak ister misiniz? Sizin gözünüzden aşkınızın hikayesini anlatan "AŞKIMIZIN TARİHÇESİ" kitabının sayfalarını birlikte karıştırırken, yaşadıklarınızı yeniden fark edecek ve birbirinizi bir kez daha seveceksiniz...  Evlilik yıldönümü hediyesi arayanlara özel...

Sevgilisini mutlu edecek hediyeyi arayan aşıkların uğrak yeri burası… Sevgiline, aşkına, ilişkine özel bir şey arıyorsan sen de doğru yerdesin. Şimdiye kadar bu hediyenin verildiği sevgililer arasından beğenmeyen olmadı. Ama çoookkk ağlayan, mutluluk gözyaşları döken, sevgilisinin boynuna sarılan, kitabı başucunda aylarca saklayan oldu. Bu yüzden söylemek zorundayız: DİKKAT, YOĞUN AŞK İÇERİR!


Popüler Ürünler