Sevgili Foto Kitapları

Sevgiliye Hediye, Fotokitap

 • İncele

  Doğum Günü Hediyesi | Foto Kitap

  Doğum Günü Hediyesi | Foto Kitap

  Hiç şüphe yok ki doğum günü, insanın kendini en mutlu, en özel hissettiği günlerden biri ve o günü daha da güzel yapan, insanın sevdiklerinin koşulsuz bir şekilde yanında olması, paylaşması.

  Yaşam kitabınızda yeni bir sayfa daha açtığınız bu özel günde, belki de yaşamınızla ilgili yeni kararlar aldınız, yeni başlangıçlara doğru yol aldınız. Bugünün çok özel olması, belki de kızınızın ya da oğlunuzun ilk yaşını kutluyor oluşunuzdan.. Ve ne olursa olsun bugünün tekrarı bir daha olmayacak. İşte tam da bu nedenle, doğum gününün olmazsa olmazlarından olan fotoğrafları, yaşam boyu saklayıp hatırlamak için bu doğum günü temalı anı kitabından yararlanabilirsiniz.

  kitapfabrikası.com üzerinden fotoğraflarınızı online olarak ekleyerek kendinize özgü tasarımlarınızı yaratabilir, o güne dair yaşadıklarınızla ilgili duygu ve düşüncelerinizi yazabilir ve sonunda kitabı basılı bir hale getirerek, özel kutusu içinde, kendinize ya da sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Birebir kendi tarzınızı da yansıtabileceğiniz bu orijinal kitaba hemen sahip olabilirsiniz.

   

 • İncele

  Bizim Hikayemiz | Foto Kitap

  Bizim Hikayemiz | Foto Kitap

  Bizim Hikayemiz - Foto Kitap

 • İncele

  Romantik Sevgilim | Foto Kitap

  Romantik Sevgilim | Foto Kitap

  Aşkınızın kitabını yazmak istemez misiniz? Sayfalarını aşkınızın başlangıcından itibaren yakaladığınız mutluluk kareleri ile doldurabileceğiniz Romantik Sevgilim Foto Kitap, konusunu kendinizin yazacağı çok anlamlı ve bir o kadar da yaratıcı bir hediye olacak. Kitapfabrikası.com'un sağladığı yazılım ile site üzerinden online olarak oluşturabileceğiniz bu anı kitabı, sevginize tanıklık ederek, romantik anlarınızı ölümsüzleştirecek.

  Romantik Sevgilim Foto Kitap içerisine anıların ve yaşanmışlıkların birer simgesi olan fotoğraflarınızın yanı sıra, duygu ve düşüncelerinizi dile getiren minik anekdotlar, güzel sözler, romantik şiirler ekleyebilir, içinizden geldiği gibi şekillendirebilirsiniz.

  Kalbinizden geçenleri dilediğinizce dile getirmenin keyfini yaşıyor ve yaşatıyor olacaksınız. Bu kitap sayesinde sevginizi, aşkınızı sayfalar dolusu özgürce ifade edebilme şansına sahip olacaksınız. Ayrıca tasarımı size özgü olacağı için değerini ve anlamını hiçbir zaman yitirmeden, yıllarca özenle saklanacak keyifli bir hatıra olacak.

  Tamamen size özel romantik hikayenizi dile getireceğiniz bu anı kitabına, özel kutusu ile birlikte hemen sahip olabilirsiniz. Üstelik kuşe kağıt baskısı ile yıllara meydan okuyacak bir kalite ile...

   

 • İncele

  Love Me | Foto Kitap

  Love Me | Foto Kitap

  Muhteşem fotoğraflarınız ve en özel cümleleriniz SevgiliKitabi.com sayesinde artık kitap oluyor. Sevgilinizi şaşırtıp mutlu etmek istiyorsanız mutlaka sahip olmanız gereken "Love Me" foto kitap, elinize her aldığınızda aşkınızı tekrar tekrar yaşamanın güzelliğini sunuyor.

  Kahkahalarla en eğlendiğiniz gün, romantik anılarınız, arkadaşlarınızla birlikte o çok güzel geçen akşam yemeğiniz ya da birlikte çıktığınız ilk tatil... Bütün bunları tekrar hatırlamak sizi hem mutlu edecek hem de aşkınızı tazeleyecek. Yapmanız gereken tek şey "Love Me" foto kitabı en sevdiğiniz ya da özel cümlelerinizle renklendirmek.

  Ömür boyu saklayacağınız bu albümü hazırlamak için daha ne bekliyorsunuz ? "Love Me" foto kitabı hemen satın alın ve bu güzel hediyeyle onu mutlu edin!

 • İncele

  Aşk-ı Derun | Foto Kitap

  Aşk-ı Derun | Foto Kitap

  Sevgilinizle paylaştığınız o unutulmaz anları kendi tasarımınız olan bir foto kitapta toplamak istemez misiniz? "Aşk-ı Derun" foto kitapla ona olan sevginizi hem sözlü hem de görsel olarak anlatabilirsiniz böylece sevginizi ölümsüzleştirebilirsiniz.

  SevgiliKitabi.com üzerinden pratik bir şekilde online olarak düzenleyebileceğiniz "Aşk-ı Derun" foto kitapta ister kendi eklediğiniz yazı ve fotoğrafları kullanabilir, isterseniz site içerisindeki mevcut metin ve görselleri kullanabilirsiniz. Fotoğraflarınıza efekt ekleyebilir, boyutunu değiştirebilir, yazılarınızı düzenleyebilirsiniz. 

  "Aşk-ı Derun" her baktığınızda size o güzel anları tekrar yaşatacak, aşkınızın zaman tünelinde keyifli bir yolculuğa çıkaracak. Tek yapmanız gereken bu harika foto albümü sepetinize eklemek ve kısa sürede ulaşacağınız bu muhteşem hediyenin tadını çıkarmak.

   

   

 • İncele

  O Şimdi Asker - Foto Kitap

  O Şimdi Asker - Foto Kitap

  Asker yolu beklemek zordur. Kalbinizin bir yarısı sizden uzakta, zaman geçmek bilmez. En kutsal görev için yolcu edersiniz sevgilinizi ama asıl zor olan o andan sonra başlar, günleri, saatler başlarsınız saymaya... Ve bilirsiniz uzaklarda,  o da sizinle birlikte sayar günleri.

  Özlem dolu bu zor günleri onun için biraz daha kolaylaştırmak istemez misiniz? Ona olan hasretinizi satırlara dökeceğiniz "O Şimdi Asker" fotokitabıyla, sevdiğinizi biraz olsun gülümsetebilir, mutlu edebilirsiniz.  Ayrı geçirdiğiniz günlerinizde, birbirinize olan özleminizi biraz olsun dindirebilirsiniz.

  "O Şimdi Asker" foto kitabınızı SevgiliKitabi.com'dan hemen sipariş edebilirsiniz. Dilerseniz kendi sevgi sözcüklerinizi satırlara döktüğünüz kendi kitabınızı oluşturabilirsiniz. Kolayca kullanabileceğiniz tasarım paneliyle kitabınızı, hiçbir program bilgisine ihtiyaç olmadan, rahatça  hazırlayabilirsiniz. Fotoğraflarınızı ekleyebilir, sayfalarınız değişik objeler ve efektlerle bambaşla bir hale büründürebilirsiniz.

  Askerinize verebileceğiniz en güzel hediyelerden biri olan bu kitaba sahip olmak için hemen siparişinizi verin! 

 • İncele

  Mutluyuz | Fotokitap | Albüm

  Mutluyuz | Fotokitap | Albüm

  Harika tasarımlı bir sevgili albümü yapmak için sadece fotoğraflarını eklemen yeterli! En kaliteli baskı, hızlı kargo. Fotokitap, albüm, baskılı fotoğraf albümü, sevgiliye hediye, yıldönümü hediyesi, doğum günü hediyesi >

 • İncele

  Maceralarımız | Sevgili Foto Albüm

  Maceralarımız | Sevgili Foto Albüm

  Sevgilinizle maceralarınızı harika bir fotoğraf albümü / fotokitap'ta toplayın. Kolayca hazırlayın. Hızlı kargo. Sevgili Foto Albüm, Foto Kitap, Sevgiliye Hediye

 • İncele

  Mutlu Son | Foto Albüm / Fotokitap

  Mutlu Son | Foto Albüm / Fotokitap

  Düğün, nişan, kına, nikah fotoğraflarınız ile harika bir foto albüm hazırlayın. Hem de kolayca! Fotokitap, Fotoğraf Albüm, Albüm Yapımı, Resim Albümü >

Sevgiliniz ile en güzel anılarınızı bir fotokitap olarak bastırın. Bu sayfada fotokitap modellerimizi görebilirsiniz. Beğendiğiniz tasarıma kendi fotoğraflarınızı ekleyerek satın alabilirsiniz. Dilerseniz sıfırdan kendi tasarımınızı yapabilirsiniz. Tasarım için vaktim yok, acelem var, diyorsanız, 5 dk'da fotokitap için hızlı fotokitap menümüze bakabilirsiniz. Keyifli alışverişler!


Popüler Ürünler