Bebek Kitapları

Bebek Albümü, Bebeğe Hediye

 • İncele

  Aramıza Hoşgeldin | FotoKitap

  Aramıza Hoşgeldin | FotoKitap

  En kıymetliniz, mini minnacık bebeğiniz dünyaya geldiğinde, onun hiçbir anını unutmak istemeyeceksiniz. Bunun için "Aramıza Hoş Geldin Bebek Kitabı" SevgiliKitabi.com'da sizi bekliyor.

  Tamamı ile kendi isteklerinize göre düzenleyebileceğiniz bu kitap sayesinde, bebeğinizin doğumundan itibaren her şeyi kayıt altında tutabileceksiniz. Dilerseniz sevdiklerinize unutulmaz bir bebek hediyesi verebileceksiniz. Bu foto kitap hem sizin hem de bebeğiniz için anlamlı bir hatıra kitabı olacak.

  Hemen şimdi 'BU KİTABI DÜZENLE' seçeneğine tıklayarak, bebeğinizin fotoğraflarının ve yazmak istediğiniz notların olacağı kitabı düzenlemeye başlayın ve ürünü sepetinize ekleyin! 

   

 • İncele

  Bebek Güncesi | Foto Kitap

  Bebek Güncesi | Foto Kitap

  Heyecanla beklediğiniz o gün geldi ve bebeğinizi kucağınıza aldınız. İlk oyuncağıyla oynarken, ilk dişini çıkarırken veya aşı olmaya gittiğinde ağlarken fotoğrafladınız. Bu benzersiz anıların unutulmasını veya dağınık olarak kalmasını istemiyorsanız hemen harekete geçebilirsiniz.

  Tek yapmanız gereken SevgiliKitabi.com'a girmek ve minik yavrunuzun fotoğraflarını, onunla ilgili yazdığınız küçük notları, online kitap hazırlama yazılımı ile sisteme yüklemek. Ayrıca sistemde hazır bulunan görselleri ya da yazıları bu albümde  kullanabilirsiniz.

  Sipariş verdikten 3 gün sonra einize geçecek bu foto kitap, anıları saklamanızı sağlayacak harika bir hediye olacak!

   

 • İncele

  Mavi Boncuk

  Mavi Boncuk

  Dünyaya yeni merhaba diyen bir bebeğin ne güzeldir ilk zamanları...İlk bakışı, ilk gülümsemesi, ilk hareketleri. Sadece anne babası için değil çevresindeki herkes için yıllar boyu hatırlanacak en tatlı zamanlardır. Bu unutulmaz zamanları bir bebek fotoğraf albümüyle ölümsüzleştirerek hoş bir sürpriz hazırlamak istemez misiniz?

  Bakmaya doyamayacağınız "Mavi Boncuk" bebek foto kitapları, bebeğinizin fotoğraflarını kolayca ekleyebilecek, kaydetmek istediğiniz tarihleri ya da sözleri yazabileceksiniz. SevgiliKitabi.com'da yer alan tasarım paneliyle tüm bu işlemleri hızlıca ve kolayca gerçekleştirebileceksiniz.

  Bu paha biçilmez foto kitap için siparişinizi hemen verin. Her baktığınızda sizi mutlu edecek ve yıllar geçse bile hiç eskimeyecek bu kitap sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel hediyelerden biri olacak!

 • İncele

  Pembe Patikler

  Pembe Patikler

  Bebeğinize ait anılarınızın sürekli taze kalmasını sağlayacak için çok özel bir fotokitap "Pembe Patikler". Dünyanıza "hoşgeldin" diyen o en değerli varlığın her anını ilk günden itibaren kaydedin. Bebeğinize özel olacak bu foto kitap'a baktığınızda değerli anları anımsayın.

  "Pembe Patikler" bebek fotoğraf albümü dilerseniz bebek bekleyen sevdiklerinize hediye olarak da hazırlayabilir, onları mutlu edebilirsiniz. SevgiliKitabi.com'da bulunan tasarım paneliyle bunu yapmak çok kolay! Hiçbir tasarım bilgisine sahip olmadan tek tuşla fotoğraf ekleyebilecek, bu fooğrafları güzel sözlerle süsleyebileceksiniz.

  Yıllar sonra sadece siz ve sevdikleriniz için değil, bebeğiniz için de güzel bir anı olacak bu farklı hediyeyi hemen sepetinize ekleyin.

 • İncele

  En Tatlı Bebek - Fotokitap

  En Tatlı Bebek - Fotokitap

  Bebeğinin fotoğraflarını harika bir fotokitap/fotoğraf albümü'nde sakla. Fotoğraflarını ekleyerek kolayca hazırla. Foto kitap, foto albüm, baskı...

Aman da aman, nur topu gibi bir bebeğiniz mi var? Şu ellerin ayakların minikliğine de bir bakın. Dikkat! Bu günler çabucak geçecek ve hoop bebecik büyüyecek. Ne zaman bu kadar büyüdü, göz önünde olunca insan anlamıyor; demeyin. Bebeğinizin bebeğinizin her anını foto kitaplarla ölümsüzleştirin.


Popüler Ürünler