TANITIM YAZILARI

Sevgililer Günü’ne Özel İki Sürpriz Hediye

Sevgililer gününe sayılı günler kala sevgililerin, birbirlerine alacakları hediye konusundaki kararsızlıkları gittikçe artıyor. Herkes doğal olarak sevgilisine en özel ve en güzel hediyeyi almak istiyor ve gerçekten; sevdiklerine farklı, şaşırtıcı ve etkileyici bir hediyeyi alabilmek için ciddi şekilde kafa yoruyor. Bu konuda tanıdıkları herkesin fikirlerini alıyor, internetten araştırma yapıyor ve sevgililerin eski dostlarından ya da ailesinden bu konuda yardım istiyorlar. Böyle özel bir gün sene de bir defa yaşandığı için bütün sevgililer, müthiş bir sevgililer günü kutlaması ve şaşırtıcı sürprizlerle sevdiklerini mutlu etmenin hayalini kuruyorlar.

Bu özel günde sevgilinize alacağınız hediye konusunda ne denli hassas olduğunuzu ve hediye seçiminde ne kadar özenli davrandığınızı tahmin edebiliyorum. Yardımcı olması ve fikir vermesi adına sizler için düşünüp araştırdığım ve gerçekten de farklı, özel ve unutulmaz olduğunu düşündüğüm iki hediye önerisini sizlerle paylaşmak istiyorum:

Birinci önerim son yıllarda oldukça moda olan; doğum günü, düğün, yıl dönümü kutlamaları ve tabi ki sevgililer gününde alınan hatta bazen özel bir güne bile gerek duymadan, çiftlerin romantik dakikalar geçirmek için aldıkları dilek feneri. Önceleri uzak doğuda kullanılan ve bu bölgenin mistik kültürüyle özdeşleşmiş bir ritüel olan dilek feneri, günümüzde özel günler ve çeşitli etkinlikler için tüm dünyada kullanılmaktadır.

3

Sevgilinizle baş başa geçirdiğiniz müthiş bir sevgililer gününün gecesinde sahilde yürüyüş yaparken sevgilinize hediye olarak aldığınız dilek fenerini verip onu şaşırtabilirsiniz. Sonrasında dilek fenerinizi yakıp gökyüzüne bırakır, sevgilinize sarılarak fenerin gökyüzündeki süzülüşünü izleyip romantik dakikalar geçirebilirsiniz. Dilek fenerinizin sönmeye başlayıp bir yıldız gibi kaydığı anda ise sevdiğinizin kulağına aşk sözleriyle harmanlanmış bir dileğinizi fısıldadığınızda, sevgilinizin mutluluğunu gözlerinden okuyabileceğinize emin olabilirsiniz.

Sizinle paylaşmak istediğim ikinci hediye önerim ise şu an blog sayfasında bulunduğunuz sevgili kitabı. Hepimiz “roman gibi bir aşk yaşıyorum” “aşkımı yazsam roman olur” demez miyiz? İşte bu sevgili kitabıyla aşkınızı size özel, romantik ve eğlenceli bir şekilde anlatan yazılar, çizimler ve resimler hazırlayabilir, aşkınızın kitabına sahip olabilirsiniz. Üstelik tüm bunları sitedeki bir uygulamayla online olarak ve kolay bir şekilde oluşturma imkanına da sahipsiniz. Ben de yapabilirim ama profesyonel birinin yardımıyla sevgilim için mükemmel bir sevgili kitabı hazırlamak istiyorum ya da ben anlatayım onlar hazırlasın diyorsanız o konuda da yardımcı oluyorlar.

4

Sevgililer gününde romantik bir akşam yemeğinin sonrasında, sevgilinizin aldığınız hediyeyi giderek daha çok merak ettiği o dakikalarda, kendi emeğinizle hazırladığınız, tam anlamıyla aşkınızı anlatan ve yıllar sonra bile sevgilinizle oturup aşkınızı yad edeceğiniz bu hediyeyi ona verdiğinizde; onu ne kadar çok sevdiğinizi ve ilişkinize ne kadar değer verdiğinizi daha iyi anlayacak ve mutluluktan belki göz yaşlarına bile hakim olamayacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı