FOTO TAKVİMLER

Sevgililer Günü Hediye Seçimi Bizimle Güzel

Özel günler, sevdiklerimize verdiğimiz değeri göstermemiz için güzel birer vesiledir. Doğum günleri, yılbaşı kutlamaları ya da sevgililer günü, en özel duyguların paylaştığımız, kendimizi en mutlu hissettiğimiz günlerin başında gelir. Özellikle çiftler için Sevgililer Günü bambaşka bir anlam ifade eder. Bu özel günde kutlamalarınızı ister baş başa romantik bir ortamda yapın, isterseniz çılgın bir eğlence düzenleyin. Ama en önemli an, sevdiğiniz insana vereceğiniz o özel hediyeyi sunduğunuz zamandır. Sadece onu düşünerek aldığınız, onu mutlu edeceğini düşündüğünüz hediyelerle, sevgilinize bu günün önemini en güzel şekilde gösterebilirsiniz. Üstelik SevgiliKitabi.com’un sunduğu imkanlarla kendi hediyenizi hazırlayabilir, biricik aşkınıza tamamen kendinizin hazırladığı bir armağan verebilirsiniz. Sevgililer günü için hediye seçimi yapmak bizimle çok kolay, çok keyifli olacak!

sevgililer günü için hediye seçimi

Bu özel hediyelerden biri, pek çok çeşidini sitemizde bulabileceğiniz takvimlerimiz… Bu takvimler, güzel anıları saklamak, sevdiğiniz insanı her an hatırlamak için çok güzel bir imkan olabilir. Sabahları güne keyifle başlamak, gün içinde tüm o karmaşanın, stresin içinde gülümseyebilmek hazırlayacağınız bu takvimler için çok daha kolay olacak.

İster erkek ister bayan sevgiliye sürpriz olarak hazırlanabilecek bu takvimler, en güzel anılarınızı saklamanın da bir yolu olacak. Duvar ve masa takvimi olarak 2 farklı şekilde hazırlayabileceğiniz bu takvimler, sevgililer günü için hediye seçimi olarak çok anlamlı birer tercih olacak.

Bu takvimlerimizin en büyük özelliği tamamen size özel ve sizin tarafınızdan hazırlanacak olması. Her bir sayfasında sizin beğeni ve zevkinizi yansıtacak olan bu  sevgiliye özel takvim hatıralarınızın yıllara direnmesini de sağlayacak.

Sevgililer Günü İçin Hediye Seçimi

SevgiliKitabi.com tarafından size özel olarak tasarlanan online tasarım panelinizi kullanarak takvimlerinizi ön sayfasından başlayarak kolayca düzenleyebileceksiniz. Bu tasarım panelimizi kullanmak için hiçbir grafik bilgisine ya da program bilgisine ihtiyaç duymayacaksınız. Tasarımınızın her aşamasını butonlarla ya da sürükle-bırak şeklinde yapabileceksiniz. Takviminizde yer almasını istediğiniz fotoğraflarınızı kolayca ekleyebilecek, renkli tasarım objeleri ile sayfalarınızı süsleyebileceksiniz.

Daha romantik bir hediyeye imza atmak isterseniz içinizden gelen sevgi sözcüklerini metin editörünü kullanarak sayfanıza ekleyebileceksiniz. Ya da sizin için seçmiş olduğumuz en güzel, en anlamlı sözler arasında beğendiklerinizi sayfalarınıza koyabileceksiniz.

Bu Sevgililer Gününde sevdiğinize bambaşka ve çok özel bir hediye hazırlayın. Onu yıllar boyu saklayacağı anlamlı bir hediye ile sevindirin.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı