SEVGİLİ KİTAPLARI

SevgiliKitabi.com Show Tv Gelin Evi’ne Konuk Oldu

Yeni yıla girmemize o kadar az bir zaman kaldı ki! Yeni bir yıla girecek olmanın heyecanı şimdiden sardı hepimiz. 2017’den bolca huzur, mutluluk ve barış istiyoruz. Ve tabii ki sevdiklerimizle birlikte olmak, onlarla gülümsemek ve gülümseyerek anımsayacağımız pek çok anı biriktirmek… Bizim için değerli olan insanlarla geçirdiğimiz o güzel zamanları da hep hatırlamak isteriz. İşte bunun en güzel yolu da SevgiliKitabi.com‘da bulabileceğiniz birbirinden güzel sevgili kitapları…

sevgilikitabi.com

En güzel anılar denilince ilk olarak akla hayatınızın en güzel günü düğün gününüz gelir doğal olarak. Bu özel günün her dakikası fotoğraflanır, kaydedilir ve en güzel şekilde düğün albümü olarak saklanır. Ve bu anlamlı albüm aileyle, dostlarla paylaşılır. Belki dostlarınızla keyifle kahvelerinizi içerken ya da tüm aile yenilen güzel bir yemek sonrası tavşan kanı çaylar yudumlanırken.

Böyle güzel sohbetleri baş konuğu da özenle hazırlanmış sevgili kitapları olur. Tıpkı Show Tv’de yayınlanan “Gelin Evi” programı gibi…sevgilikitabi.comShow Tv’de hafta içi her gün yayınlanan Gelin Evi programı yine keyifli sohbetlerle doldurdu ekranımızı. Bu progamın son bölümünde  25 yaşında, 2 aylık evli,  anasınıfı öğretmeni Ayşe Demir’in Esenyurt’taki evine konuk olundu. Sofralar hazırlandı, çaylar demlendi, en keyifli evlilik muhabbetleri yapıldı hep beraber. Sonrasında ise Ayşe Hanım’ın çeyizlerinin serilip, düğün fotoğraflarına bakıldı.

SevgiliKitabi.com İle En Güzel Anılar Hep Sizinle

Ayşe Hanım da eşiyle olan en güzel zamanlarını SevgiliKitabi.com’un aşk dolu sevgili kitapları ile saklamayı tercih etmişti. Genç çiftimiz sevgilerini hem eğlenceli hem de romantik “365 Gün” sevgili kitabı ile yansıtmışlar. Romantik hikayelerini anlatan bu tatlı hediyeyi verince, Ayşe Hanım’ın eşi oldukça duygulanmış ve “Hayatta aldığım en güzel hediye” cümlesi dökülmüş ağzından. Böylesine güzel ve mutlu bir birlikteliğe tanık olmaktan dolayı biz SevgiliKitabı olarak çok mutlu olduk. Peki siz de Ayşe Hanım gibi eşinize ya da sevdiklerinize böylesine güzel bir kitapla sürpriz yapmak, ona hediyelerin en anlamlısını vermek istemez misiniz? O zaman sizi hemen SevgiliKitabi.com’a bekliyoruz.

Sayfamızda  birbirinden güzel ve eğlenceli hediye kitap çeşitlerini bulabilecek, hatta eminiz aralarından seçim yapmakta zorlanacaksınız. Tamamen kendi tasarımınızda, istediğiniz şekilde hazırlayabileceğiniz bu sevgili kitapları yaklaşan yeni yıl ve sevgililer günü için son derece doğru bir seçim olacak.

İster havale ile isterseniz kredi kartına taksit imkanlarımızdan faydalanın ve en güzel hediye kitap seçiminizi bizimle yapın!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı