Aşk Kitabı

Sevgiliye En Güzel Hediye!

 • İncele

  Aşkın Halleri

  Aşkın Halleri

  Aşkınızı unutulmaz kılacak bir hediye mi düşünüyorsunuz? Aşkınızı nasıl ifade edeceğinizi bilmiyor musunuz? Aşkın Halleri ile aşkınıza en değerli hediyeyi hazırlayabilirsiniz.

  Sevgilinize verebileceğiniz en güzel hediye ona duyduğunuz sevginin kalıcılığıdır. Kalp ritminizi hızlandıran, her gün birlikte olmak istediğiniz sevgilinize samimi bir hediye verebilir dilerseniz bu hediye üzerinde küçük değişiklikler yaparak onu özel hale getirebilirsiniz. Sevgilinizi yıldönümünüzde ya da sevgililer gününde, mutluluktan havalara uçurmak sadece sizin elinizde!

  Aşkın Halleri ile aşkınızı dilediğiniz gibi tasarlayabilir, birlikteliğinizin en güzel hediyesini oluşturmaya hemen başlayabilirsiniz! İsterseniz fotoğraf ekleyebilir, isterseniz de aşkın en güzel hallerini yazabilirsiniz. Değiştirmek istediğiniz bölümleri "Bu Kitabı Düzenle" butonunu kullanarak rahatlıkla değiştirebilir, yaptığınız değişiklikleri kaydedip daha sonra istediğiniz zaman kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

  Sevgilinize ne kadar değer verdiğinizi göstermek için sizler için hazırladığımız Aşkın Halleri kitabını sepetinize ekleyerek hemen satın alabilirsiniz. 

   

 • İncele

  Anti Klişe Aşk Kitabı (Bayan Sevgiliye Hediye)

  Anti Klişe Aşk Kitabı (Bayan Sevgiliye Hediye)

  Klişe aşk sözcükleri ve çocuksu oyunlar yerine aşkın özüne değer veren erkekler için ezberleri bozan bir aşk kitabı.

  Aşkını farklı yaşayan, sevgiliye sıra dışı bir hediye arayan erkekler! Bu kitap ona verdiğiniz en ilginç hediye olacak. Yiğitseniz yoğurdu yiyişiniz de bir başka olur elbet :)

  "Ezber Bozan Aşk Kitabı" içerisinde sevgililer arasında sıkça yaşanan bazı komik anları ve klişeleri bulabilirsiniz. Ayrıca eklemek istediğiniz güzel sözlerinizi, fotoğraflarınızı ve karikatürize edilmiş neşeli sahnelerinizi kitabınıza kolayca ekleyerek hediyenizi size ve ilişkinize uygun şekilde özelleştirebilirsiniz.

 • İncele

  Aşkın Yalın Hali - Evlilik Teklifi

  Aşkın Yalın Hali - Evlilik Teklifi

  Aşkınızın başladığı ilk günlerden, evlilik teklifi edeceğiniz a'a kadar tüm serüveninizi bir kitapta toplayın. "Aşkın Yalın Hali", birlikte geçirdiğiniz mutlu, hüzünlü, aşk dolu anlarınızı yansıtmanıza ve romantik bir evlenme teklifi etmenize yardımcı oluyor. Duygularınızı ifade edebileceğiniz bu kitap, ömrünüzün sonuna kadar saklayabileceğiniz muhteşem bir hediyeye dönüşüyor.

  SevgiliKitabi.com'da bulunan tasarım panelinde bulunan görsellerinde yardımıyla, kitabınızı size özel hale getirmeniz çok kolay!

  Sevgiyi, mutluluğu, hayatınızı ona "Aşkın Yalın Hali" ile sunmak SevgiliKitabi.com aracılığı ile unutulmaz bir anı olacak! Bu ölümsüz hediyeyi hemen hazırlamaya başlayın!

   

 • İncele

  En İyi Arkadaşım Sevgilim

  En İyi Arkadaşım Sevgilim

  Her anınızı sevgilinizle geçirmek için çabalıyor, bütün dert ve sevinçlerinizi herkesten önce ilk onunla paylaşmak için koşuyor ve ondan bahsederken "O benim yalnızca sevgilim değil, aynı zamanda en iyi arkadaşım" diyorsanız, bunu ona gösterebilmeniz için en güzel fırsat ayağınıza geldi.

  Siz de yalnızca romantik anlar geçirmekle kalmayıp, her şeyinizi birbirinizle mi paylaşıyorsunuz? En çok görüştüğünüz insan sevgiliniz mi? Bunlara cevabınız "evet" ise; sevgiliniz, sizi en iyi tanıyan, sizin en çok yanınızda olan ve en güvendiğiniz insan hâline gelmiş demektir. İşte böyle durumlarda o kişi yalnızca sevgiliniz olmaktan çıkar, aynı zamanda en iyi arkadaşınız da olur.

  En İyi Arkadaşım Sevgilim kitabını "SEPETE EKLE" butonuna basarak sipariş edebilir, kitap üzerinde eklemek ya da çıkarmak istedikleriniz varsa "DÜZENLE" butonuna tıklayıp, istediğiniz değişiklikleri yaptıktan sonra sipariş verebilirsiniz.

   

 • İncele

  Hayat Seninle Güzel (Kadına Hediye)

  Hayat Seninle Güzel (Kadına Hediye)

  Sevgiliye sunulabilecek en güzel hediye, duyguları paylaşmaktır. “HAYAT SENİNLE GÜZEL” sevgili kitabı, bu sorumluluğu seve seve kabullenecek en romantik hediye.  Aşkınız aklınızın her bir köşesine yayılmış, haykırılmayı bekliyorsa bu sevgili kitabı tam da bunun için hazırlandı.

  Dilerseniz ekibimizin hazırladığı haliyle sahip olabilir, dilerseniz de kendi dokunuşlarınızla değiştirip maneviyat katabilirsiniz.

  Kitabın "Kadının Gözünden" versiyonunu görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sevgiline özel bir hediye mi arıyorsun? El emeğinle hazırladığın bir hediye kitap, tümüyle size özel bir aşk kitabı ile onun gönlünde kocaman bir yer kapabilirsin.


Popüler Ürünler