>">
Sevgiliye Hediye

Efsane Sözler | Kişiye Özel Masa Takvimi

Sevgilikitabi.com online tasarım paneli sayesinde bu takvimi tümüyle kendi istediğiniz şekilde düzenleyerek sipariş verebilirsiniz.

Fotoğraflarınızı yükleyebilir, düşüncelerinizi yazabilir, sitemizde hazır bulunan görselleri kullanarak harika takvimler oluşturabilirsiniz.

Hazırladığınız takvimleri basmamız için sipariş verebilir, ömür boyu saklanacak anı takvimlerine sahip olabilirsiniz.

Sadece 84.99 TL

Takvim tasarlayabilmek için bilgisayardan giriş yapmanız gerekli.

 
 
149.99 TL ve üzeri alışverişte KARGO BEDAVA! (Yurtiçi gönderilerinde geçerlidir)

EN KOLAY TASARIM SİTESİ

Dilersen sıfırdan kendi Takvimini tasarlayabilirsin!

Takvim tasarlayabilmek için bilgisayardan giriş yapmanız gerekli.

Hemen Başla
Takvim Tasarlama Ekranı
Duvar Takvimi

VAKTİN YOK MU?

Foto takvimlerimize göz atmaya ne dersin!

FOTO DUVAR TAKVİMLERİ MASA TAKVİMLERİ

Ev ya da ofis masanızın üzerinde her gün gördüğünüz objelerden birisidir takvim. Sürekli kullandığınız, işlevsel bir ürün olması yanında, size gün içinde mutluluk veren bir eşya da olabilir isterseniz. Önerimize kulak verip kendinize ya da sevgiliye özel bir hediye vermek isterseniz, sizi SevgiliKitabi.com'a davet ediyoruz. 

"Efsane Sözler" (20 cm x 15 cm) masa takviminde her ay farklı bir düşünürün sözleriyle karşılaşacaksınız. Fikir dünyanızı genişletecek ve size ilham kaynağı olacak bu sözlerle yaratıcı yönünüzü ortaya çıkartabilirsiniz. Bu özel tasarım takvim, dilerseniz online olarak da düzenlenebilir. Sadece online tasarım panelini kullanmanı yeterli!

Keyifli ve yaratıcı günler geçirmek isteyen herkes "Efsane Sözler" (20 cm x 15 cm) masa takvimi ile gününü kolayca renklendirebilir. Bu güzel takvim sizin sipariş vermenizi bekliyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR