Kalbimiz Bir Düğün Davetiyesi

 • Arkalı Önlü -Dikdörtgen
  EBAT KAĞIT FİYAT
  10 X 21 cm 280 GR Tuval

  Yılalrdan beri hayalini kurduğumuz o rüya gerçek oluyor. Hayatınızın erkeği / kadını ile karşılaştınız ve birlikte bir hayat kurmaya hazırsınız. Hazırlıklar tamamlanmak üzere ve geriye belki de bir tek davetiye seçimi kaldı. Henüz kararınızı veremediğiniz çünkü sizi tam anlamıyla yansıtacak bir davetiyeye henüz rastlamadınız. Birbirinin aynı davetiyeler arasında kaldıysanız sizi hemen SevgiliKitabi.com'a davet ediyoruz.

  Birbirinden renkli ve farklı davetiye tasarımları ile dolu olan sitemizde, zevkinize uygun bir tasarımla mutlaka karşılaşacaksınız. SevgiliKitabi.com olarak size kendi davetiyenizi yapma imkanı da sunuyoruz. Üstelik bunun için hiçbir program bilgisine sahip olmanıza da gerek yok! Birlikte çarpan kalbinizi en iyi anlatacak "Kalbimiz Bir" (10 cm x 21 cm) davetiyesi ise romantizm denizinde yüzen tüm çiftler için...

  En güzel dakikalarınıza tanıklık edecek davetiye seçiminizi hemen yapın, davetiyeleriniz en kısa sürede adresinize teslim edilsin. Siz de sevdiklerinizi keyifle düğününüze çağırmanın mutluluğunu yaşayın!


  Popüler Ürünler