İştah Açıcı Düğün Davetiyesi

 • Arkalı Önlü -Dikdörtgen
  EBAT KAĞIT FİYAT
  10 X 21 cm 280 GR Tuval

  Düğün davetiyeleri, konuklarınızı hayatınızın en önemli gününe davet ederken kullandığınız bir araç olmaktan çıktı artık. Teknolojinin yaratıcılığı da beraberinde geliştirmesi ile artık çiftler farklı davetiye tasarımlarına yöneliyor. Klasik davetiyelerden bunalmış, yaratıcılık ve eğlence arayan gelin ve damat adayları kendi davetiyelerini tasarlamak istiyorlar. Siz de bu çiftlerdenseniz tasarım davetiye uygulamasını çok seveceksiniz. 

  "İştah Açıcı" (10 cm x 21 cm) adlı davetiye ise sıradan kartların dışında modern dizaynı ile sizi cezbedebilir. Müstakbel eşinizle görüştüğünüz restoran ve kafeleri anımsatacak, yıllarca saklayacağınız ve dostlarınızın yüzünü güldürecek davetiyelerinizi yapmaya hemen başlayabilirsiniz. Arkalı önlü ve 280 gram kalın kağıttan oluşan davetiyenize sizin için önemi olan sözler de ekleyebilirsiniz. 

  3 gün içinde yola çıkacak olan davetiyeleriniz için son aşamada zarf da seçebilir ve tasarımınızı bitirebilirsiniz. Özel gününüzün simgesi olacak, fark yaratacak ve düğününüze neşe katacak davetiyelerinizi yapmak için hemen tıklayın!

   


  Popüler Ürünler