Aşk Kulesi Düğün Davetiyesi

 • Arkalı Önlü -Dikdörtgen
  EBAT KAĞIT FİYAT
  10 X 21 cm 280 GR Tuval

  Sonunda hayallerinize kavuşuyorsunuz. Artık sizin de mutlulukla dolu bir yuvanız, ömrünüzü paylaşacağınız aşk dolu bir eşiniz olacak. Kutsal yemininizi etmeye ve o yuvaya adım atmaya bu kadar yakınken, hazırlıklar da sizi oldukça yormuş olmalı.

  Tamamlamanız gereken önemli konulardan biri tabii ki mutluluk çağrınızı yapacak olan davetiyeniz. Tüm sevdiklerinize bu güzel günden bir anı olarak kalacak olan nikah davetiyeniz en büyük özeni de hak ediyor. SevgiliKitabi.com olarak size sunduğumuz orijinal düğün davetiyesi seçenekleri arasından seçim yapmakta kesinlikle zorlanacaksınız. Bu farklı davetiyelerinize en güzel örnek ise suluboya bir tablo güzelliği taşıyan "Aşk Kulesi" (10 cm x 21 cm)

  Online olarak kolayca düzenleyebileceğiniz, en güzel fotoğrafları ve yazıları kolaylıkla ekleyebileceğiniz bu davetiye ile yıllara meydan okuyacak bir davetiye sahibi olacaksınız. Yapmanız gereken tek şey ise tasarımınızı bir an önce tamamlayıp, siparişinizi oluşturmak. Nikah davetiyenizi seçmek işte bu kadar kolay!


  Popüler Ürünler