Asil Düğün Davetiyesi Düğün Davetiyesi

 • Arkalı Önlü -Dikdörtgen
  EBAT KAĞIT FİYAT
  10 X 21 cm 280 GR Tuval

  Düğün davetiyenizin kişisel olmasını istiyorsanız; alışılmış, sıradan, klişe ve sıkıcı davetiyelerden farklı, Asil (10 cm x 21 cm) bir davetiyeniz olsun istiyorsanız işte tam da doğru yerdesiniz. Davetiyeniz, orijinal tasarımı ve kendine özgü renkleriyle düğününüzün en unutulmaz detaylarından biri olacak.

  Size en uygun davetiye seçenekleri sadece parmaklarınızın ucunda. Artık size "BU DAVETİYEYİ DÜZENLE'' butonuna basarak uygulama sayfasını açmak ve işlem basamaklarını takip etmek kalıyor. En güzel fotoğraflarınızı yükleyebilir, istediğiniz metni ilave edebilirsiniz.

  İstediğiniz sayıda baskı üretilebiliyor ve kullanılan kağıt kalitesi de FSC belgeli çevre dostu. En seçkin ve Asil (10 cm x 21 cm) davetiyeyi hazırlamak çok zevkli ve keyifli olacak. Birinci sınıf kalitede, 280 gram kalın fantezi baskılı, değişik zarf seçenekleriyle (zarf seçeneklerini, sepet aşamasında görebilirsiniz) Asil (10 cm x 21 cm) önlü-arkalı dikdörtgen davetiyeniz sizi bekliyor.

  Hızlı kargo sistemiyle, en fazla üç iş günü içinde kapınıza gelecek davetiyenizi hemen sepetinize ekleyin. Siparişini verin ve Asil (10 cm x 21 cm) size özel davetiyeleriniz en kısa zamanda elinizde olsun.


  Popüler Ürünler