Asil - Düğün Davetiyesi Düğün Davetiyesi

 • Arkalı Önlü - Kare
  EBAT KAĞIT FİYAT
  15 X 15 cm 280 GR Tuval

  Klasik davetiye seçimlerinden vazgeçemeyenlerdenseniz, size hitap eden bir tasarımla karşı karşıyasınız. Bundan sonra SevgiliKitabi.com’un mükemmel yazılımı sayesinde, davetiyeyi kişiselleştirmeniz gerekiyor. Müstakbel eşiniz ile birlikte bir fotoğrafınızı ekleyerek ve yazmak istediğiniz çağrı metnini düzenleyerek davetiyenizi oluşturmaya başlayabilirsiniz. 

  "Asil" (15 cm x 15 cm) tasarımlı zarif davetiye ile sadeliğinizi, evlendiğiniz güne de yansıtacaksınız. Aileniz, yakınlarınız ve dostlarınız davetiyeyi ellerine aldıklarında, onun sizin davetiyeniz olduğunu hemen anlayacaklar. Tek yapmanız gereken şablon üzerine fotoğrafınızı, isimlerinizi, düğün yer ve zamanını eklemek. 

  "Asil" tasarımlı davetiyeniz ile düğüne katılacakları davet etmeye hazırsınız. Üstelik fotoğrafınızın yer aldığı davetiyenizi, ömür boyu saklayacağınız düğün anılarınız içine severek koyacaksınız. Yıllar sonra bile en eşsiz parçanız olacak davetiyeniz kısa sürede elinize ulaştırılacak. Siz de bu özel tasarıma sahip olmak istiyorsanız hemen tasarlamaya başlayabilirsiniz.

   

   


  Popüler Ürünler