Biz Bir Taneyiz Düğün Davetiyesi

 • Dikey Yandan Kırımlı
  EBAT KAĞIT FİYAT
  10 X 21 cm 280 GR Tuval

  Bazı çiftler için özel detaylar ve farklı tasarımlar çok önemli. "Bizim için de öyle" dediğinizi duyar gibi oluyoruz. O halde sizi diğerlerinden farklı kılan kusursuz birlikteliğinizi, size yakışır bir düğün davetiyesiyle taçlandırmanın vakti gelmiş demektir. Görenlerin hayran kalacağı "Biz Bir Taneyiz" (10 cm X 21 cm) özel tasarım davetiyeyle, düğününüze  eğlenceli bir başlangıç yaparak, mutluluğunuzu etrafınızdaki herkese duyurmaya hazırsanız biz de hazırız!

  Davetiye dediğin neşeli ve renkli olmalı. Bakanlar bir daha bakmalı hatta. O halde şahane bir davetiye tasarımı sizi bekliyor. Aradığınız tüm özellikleri taşıyan size özel davetiyeniz ile mutluluğun keyfini çıkaracaksınız. Ne de olsa birlikteliği dillerde destan olmuş çiftler her zaman organizasyonun en güzeline layık. Unutmayın, siz bir tanesiniz ve bir eşiniz daha yok.

  "Biz benzersiz bir çiftiz!" diyorsanız, özel tasarım davetiyenizle, düğününüz için güzel bir başlangıç yapmaya hazır olun! Davetiye hazırlama işlemini gerçekleştirmek için ürünü hemen sepetinize ekleyin.

   


  Popüler Ürünler