Sevgiliye Hediye

Biz İkimiz | Sevgili Foto Takvimi

Sevgilikitabi.com online tasarım paneli sayesinde bu takvimi tümüyle kendi istediğiniz şekilde düzenleyerek sipariş verebilirsiniz.

Fotoğraflarınızı yükleyebilir, düşüncelerinizi yazabilir, sitemizde hazır bulunan görselleri kullanarak harika takvimler oluşturabilirsiniz.

Hazırladığınız takvimleri basmamız için sipariş verebilir, ömür boyu saklanacak anı takvimlerine sahip olabilirsiniz.

Sadece 44.99 TL

Takvim tasarlayabilmek için bilgisayardan giriş yapmanız gerekli.

 
 
99.99 TL ve üzeri alışverişte KARGO BEDAVA! (Yurtiçi gönderilerinde geçerlidir)

EN KOLAY TASARIM SİTESİ

Dilersen sıfırdan kendi Takvimini tasarlayabilirsin!

Takvim tasarlayabilmek için bilgisayardan giriş yapmanız gerekli.

Hemen Başla
Takvim Tasarlama Ekranı
Duvar Takvimi

VAKTİN YOK MU?

Foto takvimlerimize göz atmaya ne dersin!

FOTO DUVAR TAKVİMLERİ MASA TAKVİMLERİ

Bütün bir seneyi, sevdiğiniz insanla geçirmek için tatlı mı tatlı bir yöntem sunuyoruz size. Sevgiliniz ve sizin en güzel, en romantik fotoğraflarınızla süslenmiş bu masa takvimi ile onsuz bir dakika bilegeçirmeyeceksiniz.

"Biz İkimiz" (20 cm x 15 cm) masa takvimi, tıpkı adı gibi, sadece size özel, sizi anlatan anlamlı bir hatıra olacak. İster sevgilinize ister sevgilinizle birlikte kendinize de hazırlayın! Çünkü bu takvimleri hazırlaması çok kolay ve eğlenceli. Online tasarım panelimiz ile  takviminize tek tuşla fotoğraf ekleyebilecek, sayfalarınızı dilediğiniz tasarımda oluşturabileceksiniz.

Sevgilinize en romantik hediyelerden biri olacak bu fotoğraflı sevgili takvimi ile onu mutlu etmeniz çok kolay. Üyeliğinizi hemen oluşturun, siparişinizi verin.

 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR