SevgiliKitabi.com üyelik ve kullanım sözleşmesiX

- SevgiliKitabi.com bir Karga Medya Yayın Yazılım projesidir.

- SevgiliKitabi.com sitesini ve uygulamalarını kullanmak tamamen ücretsizdir.

- SevgiliKitabi.com verilen siparişler üzerinde herhangi bir değişiklik yapmaz.

- Kitap içerikleri ve fotoğraflar SevgiliKitabi.com tarafından 3. şahıslarla hiçbir suretle paylaşılamaz.

- SevgiliKitabi.com baskı ve ciltlemeden kaynaklanan problemlerde, aynı kitabın basımını tekrar yaparak göndermeyi garanti eder.

- Kitap içerikleri kitabı yapan kişiye aittir ve hiçbir suretle SevgiliKitabi.com içerikle alakalı sorumluluk altına alınamaz.

- SevgiliKitabi.com üyelik bilgilerini hiçbir kişi veya kuruluşa paylaşamaz.

- Üyeler, üyelik ve teslimat bilgilerinin doğru olduğunu taahhüt eder. Bu bilgilerdeki her türlü yanlışlıktan kaynaklanan zarar ve problem üyelere aittir.

- Teslimatta ödeme yöntemi ile alışveriş yapan müşteriler, kapıda nakit olarak ödeme yaparlar. Kredi kartı kullanımı şu an mevcut değildir.

- Adres yanlışlığı sebebiyle dönen kargolar, doğru adrese yeniden gönderilirken iadeden kaynaklanan ücretler sipariş tutarına eklenir.

- SevgiliKitabi.com, site üzerinde yaptığınız işlemleri 2048 bit SSL sertifikası şifrelemek ve bu suretle 3. şahısların eline geçmesini engellemekle yükümlüdür.

- Kargo firmasından kaynaklanan her tür gecikme ve problemden SevgiliKitabi.com  sorumlu tutulamaz. Üyeler kargo problemlerini ilgili kargo firması ile görüşerek çözerler.

- SevgiliKitabi.com taahhüt ettiği sipariş teslimat sürelerine uymakla yükümlüdür. Ancak iş yoğunluğu, makine arızası vb. kaynaklanabilecek gecikmeleri önceden bildirerek teslimat sürelerini değiştirebilir.