Uygulamayı kullanabilmeniz için sisteminizde FLASH PLAYER yüklü olmalıdır.

FLASH PLAYER yüklemek için lütfen aşağıdaki linke tıklayın.

Uygulamayı kullanabilmeniz için sisteminizde flash player yüklü olmak zorundadır. Flash player kullanabilmek için tarayıcınıza izin vermeniz gerekebilir. Lütfen gerekli izinleri verdiğinizden emin olun.

Zaten Üyeyim

  • Giriş Yap

Üye Ol

×
SevgiliKitabi.com üyelik ve kullanım sözleşmesiX

- SevgiliKitabi.com bir Karga Medya Yayın Yazılım projesidir.

- SevgiliKitabi.com sitesini ve uygulamalarını kullanmak tamamen ücretsizdir.

- SevgiliKitabi.com verilen siparişler üzerinde herhangi bir değişiklik yapmaz.

- Kitap içerikleri ve fotoğraflar SevgiliKitabi.com tarafından 3. şahıslarla hiçbir suretle paylaşılamaz.

- SevgiliKitabi.com baskı ve ciltlemeden kaynaklanan problemlerde, aynı kitabın basımını tekrar yaparak göndermeyi garanti eder.

- Kitap içerikleri kitabı yapan kişiye aittir ve hiçbir suretle SevgiliKitabi.com içerikle alakalı sorumluluk altına alınamaz.

- SevgiliKitabi.com üyelik bilgilerini hiçbir kişi veya kuruluşa paylaşamaz.

- Üyeler, üyelik ve teslimat bilgilerinin doğru olduğunu taahhüt eder. Bu bilgilerdeki her türlü yanlışlıktan kaynaklanan zarar ve problem üyelere aittir.

- Teslimatta ödeme yöntemi ile alışveriş yapan müşteriler, kapıda nakit olarak ödeme yaparlar. Kredi kartı kullanımı şu an mevcut değildir.

- Adres yanlışlığı sebebiyle dönen kargolar, doğru adrese yeniden gönderilirken iadeden kaynaklanan ücretler sipariş tutarına eklenir.

- SevgiliKitabi.com, site üzerinde yaptığınız işlemleri 2048 bit SSL sertifikası şifrelemek ve bu suretle 3. şahısların eline geçmesini engellemekle yükümlüdür.

- Kargo firmasından kaynaklanan her tür gecikme ve problemden SevgiliKitabi.com  sorumlu tutulamaz. Üyeler kargo problemlerini ilgili kargo firması ile görüşerek çözerler.

- SevgiliKitabi.com taahhüt ettiği sipariş teslimat sürelerine uymakla yükümlüdür. Ancak iş yoğunluğu, makine arızası vb. kaynaklanabilecek gecikmeleri önceden bildirerek teslimat sürelerini değiştirebilir.